Patria.lt
savanorių: 9269 organizacijų: 1645
Skelbimas
Antraštė ERASMUS STUDENT NETWORK ieško Tavęs!
Aprašymas Erasmus Studentų Tinklas ESN Lietuva tai nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija, veikianti principu „studentai padeda studentams“. ESN Lietuva nariai – jauni žmonės, savanoriškai padedantys studentams, atvykstantiems į Lietuvą pagal studijų mainų programas, prisitaikyti ir integruotis naujoje aplinkoje. Organizacija taip pat puoselėja tarpkultūrinę komunikaciją, toleranciją bei tarpusavio supratimą, skatindama užsienio ir Lietuvos studentus dalintis svetur sukaupta patirtimi.
Amžius Nuo 19 iki 30
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Ieškome savanorio (mentoriaus), kuris taptų mūsų komandos dalimi. Jeigu kalbi anglų kalba, esi Klaipėdos universiteto, Klaipėdos valstybinės kolegijos ar Lietuvos verslo kolegijos studentas (arba jau baigei studijas) MES LAUKIAM TAVĘS!
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2019-04-03
Darbo pabaiga 2021-04-01
Šalis Lietuva
Miestas Klaipėda
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Erasmus Student Network (ESN) KUK Klaipėda
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas Erasmus Studentų Tinklas ESN Lietuva tai nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija, veikianti principu „studentai padeda studentams“. ESN Lietuva nariai – jauni žmonės, savanoriškai padedantys studentams, atvykstantiems į Lietuvą pagal studijų mainų programas, prisitaikyti ir integruotis naujoje aplinkoje. Organizacija taip pat puoselėja tarpkultūrinę komunikaciją, toleranciją bei tarpusavio supratimą, skatindama užsienio ir Lietuvos studentus, sugrįžusius iš mainų, dalintis svetur sukauptomis patirtimis. ESN KUK mentoriai siekia, kad ERASMUS ir mainų studentai lengviau integruotųsi į jiems naują aplinką ir savo viešnagę Lietuvoje prisimintų kaip vieną smagiausių įvykių savo gyvenime!
Faksas
El. paštas esnkuk11@gmail.com
Svetainė http://https://www.facebook.com/ESN-KUK-Klaip%C4%97da-403194363108426/
Atsakingas asmuo Jolita
Atsakingo asmens telefonas 863644667
Atsakingo asmens el. paštas ivanauskaite.jolita@gmail.com
Peržiūros: 1469