Patria.lt
savanorių: 9092 organizacijų: 1620
Skelbimas
Antraštė Savanorystė Laikinuosiuose namuose
Aprašymas Kiekvieną, norintį drauge spręsti benamystės problemą Vilniaus mieste, nuoširdžiai kviečiame prie mūsų prisijungti. Ieškome savanorių, kurie - Budėtų bent 1 kartą per mėnesį (darbo dieną, naktį arba savaitgalį), pagal iš anksto sutartą grafiką;- Budėjimo metu bendrautų su gyventojais, užtikrintų vidaus tvarką ir taisyklių laikymąsi, įleistų ir išleistų gyventojus bei kt.
Kita savanoriui reikalinga informacija Mainais už Tavo įsipareigojimą mes pažadame – naują ir labai įdomią patirtį, profesionalius mokymus, galimybę prisidėti prie inovatyvių benamystės problemų sprendimų.
Amžius Nuo 18 iki 65
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Gebėti pagarbiai bendrauti su žmogumi, nepaisant jo socialinės padėties, bei prisiimti įsipareigojimą ir atsakingai jo laikytis
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2018-05-09
Darbo pabaiga 2019-09-30
Šalis Lietuva
Miestas Vilnius
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Vilniaus arkivyskupijos Caritas Laikinieji namai
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas Vilniaus arkivyskupijos Caritas Laikinieji namai teikia laikinojo apgyvendinimo paslaugas gyvenamosios vietos neturintiems ir į krizines situacijas patekusiems asmenims. Laikinuosiuose namuose jie sulaukia profesionalių socialinių darbuotojų pagalbos. Čia taip pat veikia benamių užimtumo centras.
Faksas (85) 233 56 83;
El. paštas nakvynesnamai@vilnius.caritas.lt
Svetainė http://www.vilnius.caritas.lt
Atsakingas asmuo Sigita
Atsakingo asmens telefonas 8 65285818
Atsakingo asmens el. paštas sigita@vilnius.caritas.lt
Peržiūros: 2867