Patria.lt
savanorių: 7203 organizacijų: 1333

Apie projektą

jst vizualas 

Daugiau kaip 300 skirtingų savanoriškos veiklos pasiūlymų visoje Lietuvoje

Myli gamtą? Domiesi istorija ir turizmu? Mėgsti meną ir kultūros renginius? Patinka dirbti su vaikais, jaunimu, vyresnio amžiaus žmonėmis arba beglobiais gyvūnais? "Jaunimo savanoriška tarnyba" kviečia savanoriauti bet kurioje iš 300 pelno nesiekiančių organizacijų visoje Lietuvoje. Savanorystę gali atlikti turizmo, kultūros, meno centruose, muziejuose, mokyklose, darželiuose, globos namuose, sveikatos priežiūros įstaigose, bibliotekose, botanikos soduose, regioniniuose parkuose ar kitose tau patinkančiose vietose, tik sugebėk išsirinkti!

 

išsirink org žalia

Savanoriaujantiems - kompensacijos maistui, būstui, kelionėms ir kitoms išlaidoms

"Jaunimo savanoriška tarnyba" suteikia išskirtines sąlygas jauniems žmonėms atlikti savanorystę nepatiriant finansinių rūpesčių. Kiekvienam dalyviui kompensuojamos maitinimo, kelionių, kanceliarinių ir specialiųjų prekių išlaidos, esant poreikiui - apmokamos būsto nuomos išlaidos ir privalomasis sveikatos draudimas. Tai reiškia, jog savanoriauti gali ne tik savo gyvenamojoje savivaldybėje, bet taip pat ir kituose Lietuvos miestuose, taip išbandyti save norimoje srityje ir įgyti profesinės patirties.

Kaip tapti "Jaunimo savanoriškos tarnybos" savanoriu?

Paprasčiausias ir greičiausias būdas - užpildyti savanorio anketą, kuri bus perduota tavo savivaldybėje dirbančiam JGI koordinatoriui, o jis tau padės išsirinkti norimą veiklą.

registruokis žalias

Neleisk laiko veltui!

"Jaunimo savanoriška tarnyba" - viena iš Jaunimo garantijų iniciatyvos (JGI) projekto "Atrask save" veiklų. Projektą iš Europos sąjungos fondo lėšų įgyvendina Lietuvos darbo birža ir Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. 

buksavanoriui1